Reference

Reference – Česká republika

Jaderná elektrárna Temelín

V letech 1996 a 1998 byl nátěr ZINGA aplikován na vnější straně ocelových konstrukcí reaktoru jaderné elektrárny Temelín.

ZINGA - TemelínZINGA - Temelín

CEDIMA – Výrobce vozíků pro řezání asfaltu

Český výrobce vozíků pro řezání asfaltu nahradil od 1. 7. 2013 při výrobním procesu těchto výrobků technologii žárového zinkování elektrostatickým nástřikem antikorozním systémem ZINGA.

Vzhledem k tomu, že všechny tyto výrobky jsou určeny na vývoz do SRN, poskytlo nám vedení továrny foto pouze ze zkoušek elektrostatického nástřiku hmotou ZINGA.

ZINGA: 1x 30 μm

ZINGA - CEDIMAZINGA - CEDIMAZINGA - CEDIMA

Výroba a montáž informačního Billboardu

V průběhu měsíce dubna 2012 připravili naši konstruktéři, pro našeho zákazníka, designové řešení informačního billboardu včetně veškeré VD. Po schálení a odsouhlasení designu ze strany zákazníka byl na místě instalace proveden přesný náměr umístění nosných patek OK a OK billboardu byla během 3 týdnů vyrobena a opatřena dvojitým nátěrem speciální antikorozní ochrany – pomocí nástřiku zinkové nátěrové hmoty ZINGA a následným dvojitým nástřikem vrchní kovářské barvy se stříbrným efektem. Pro zajištění dostatečné odolnosti konstrukce byly nohy billboardu vyrobeny ze svařených U profilů s vevařenými vzpěrami.

Celková váha OK je 780 kg. ZINGA: 2x 30 μm

ZINGA - billboardZINGA - billboardZINGA - billboard

Hala Nový Bor

Konstrukce nové haly natřena 2 x antikorozním nátěrem ZINGA. Vchodový rám natřen 2x nátěrem ZINGA a z důvodu sladění s okolními pozinkovanými plechy, vyleštěn do kovového lesku.

ZINGA: 2 x 40 μm

ZINGA - hala Nový BorZINGA - hala Nový Bor

Plynovod Gazela

Nátěrový systém ZINGA se používá od roku 2013 na opravy žárového zinkování na poškozených konstrukcích plynovodu GAZELA v ČR.

Po mechanickém odstranění koroze postačí 1 nátěr hmoty ZINGA cca 40 μm na opravu poškozeného místa.

ZINGA - plynovod GazelaZINGA - plynovod Gazela

Praha – autobazar

Střecha autobazaru, jeden nátěr systémem ZINGA. Prodloužení životnosti střechy o dalších 10 – 15 roků bez nutnosti demontáže a montáže nových plechů.

ZINGA: 1 x 40 μm

ZINGA - autobazar PrahaZINGA - autobazar Praha

VENDYS – nátěr střechy

Zajištění a prodloužení životnosti pozinkované střechy s garancí na dalších 30 roků, z důvodu montáže panelů fotovoltaické elektrárny na tuto střechu a nemožnosti průběžné údržby pod těmito panely.

Aplikovány 2 nátěry antikorozním nátěrovým systémem ZINGA.

Realizace: listopad 2012
ZINGA: 2 x 40 μm

ZINGA - VENDYSZINGA - VENDYSZINGA - VENDYS

Reference – Svět

Čína – olympijský stadion v Pekingu

Nátěr ZINGA byl použit na ochranu konstrukce sportovního stadionu v Pekingu při účasti letních olympijských her v Číně v roce 2008.

ZINGA - olympijský stadion Peking

Slovensko – dálniční most Nitra

V roce 2010 byl aplikován systém studené galvanizace ZINGA na dálničním mostě přes R1 v Nitře.

ZINGA - dálniční most Slovensko - Nitra

Další reference ze světa ke stažení